HP industrial company

Kariéra

Od roku 2009 sme pracovali na viacerých významných projektoch. Spolupracujeme so zahraničnými aj domácimi firmami. Našim cieľom je aj naďalej pokračovať v tejto kooperácii a expandovať na domácom, ale aj zahraničnom trhu a ďalej šíriť svoje dobré meno.

Na zahraničných projektoch sme pracovali vo Švédsku, Nemecku, na Martiniku a v Qatare. Dúfame, že sa nám podarí realizovať sa na projektoch aj v ďalších krajinách, v ktorých ocenia kvalitu našej práce. Zároveň veríme, že sme kvalitným dodávateľom služieb tohto druhu aj na domácom trhu pre našich obchodných partnerov.

 

Spolupracujeme s kvalifikovanými a overenými zamestnancami, ktorí sa orientujú vo svojom obore. Koho hľadáme? Sú to predovšetkým:

 

Ak patríte medzi takých a hľadáte uplatnenie nielen ako profesionál, ale aj ako člen tvorivého a uznávaného tímu, určite nás kontaktujte. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Záujemcovia môžu posielať svoje životopisy na našu adresu uvedenú v kontaktoch. Zaslané životopisy sú archivované v zmysle zákona SR č. 122/2013 Z. z. o o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v úplnom znení. V prípade potreby budeme kontaktovať vybraných kandidátov.